Darmowa wycena

Blog

Mieszkanie w Warszawie – oferty z podziałem na dzielnice

30 listopada 2022

Ceny nieruchomości

Na jakie mieszkania mogą liczyć modelowi kredytobiorcy w Warszawie? Z tym pytaniem boryka się wiele osób planujących zakup mieszkania w Warszawie. Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż od wysokości kredytu bardzo często uzależniona jest możliwość zakupu mieszkania. Nie każdy jednak wie, na jakie mieszkanie może liczyć standardowy kredytobiorca w Warszawie. Postanowiliśmy więc wspólnie z wami przyjrzeć się nieco bliżej ofertom mieszkaniowym w poszczególnych dzielnicach stolicy.

mieszkanie w warszawie

Na jak duże mieszkania mogą liczyć modelowi kredytobiorcy w Warszawie?

W tym celu należy przede wszystkim określić, na jak dużą sumę kredytu może liczyć. W przypadku zakupu mieszkania do 55 metrów kwadratowych jest to zazwyczaj około 480 tysięcy złotych. W teorii oznacza to, że w poszczególnych modelowy kredytobiorca może zakupić mieszkanie o następujących powierzchniach:

-Stare miasto- 25 m2.

-Żoliborz oraz Ochota- 26 m2.

-Wola- 27 m2.

-Mokotów- 29,12 m2.

-Ursynów- 30.5 m2.

-Praga-Północ- 32,49 m2.

-Bemowo- 34,58 m2.

-Włochy- 35,51 m2.

-Bielany- 36,87 m2.

-Wesoła- 38,87 m2.

-Targówek- 39,36 m2.

-Ursus- 43,64 m2.

-Białołęka- 48,30 m2.

-Rembertów- 49,36 m2.

-Wawer- 50,31 m2.

Na podstawie tych danych można więc stwierdzić, że na najlepszą ofertę, jeżeli chodzi o cenę za metr kwadratowy mieszkania w Warszawie, można uzyskać w dzielnicach znacząco oddalonych od centrum. Z kolei zakup mieszkania w centrum Warszawy, może okazać się świetną inwestycją, jeżeli kupującemu zależy na bezpiecznym ulokowaniu majątku. Mieszkanie na sprzedaż w Warszawie centrum może się bowiem okazać świetną inwestycją. Mieszkanie z rynku wtórnego w Warszawie może z czasem znacząco zyskać na swojej wartości. W ten sposób mogą Państwo nie tylko zaoszczędzić kilkadziesiąt tysięcy złotych, ale również kupić mieszkanie o większej powierzchni.

Przykładowe oferty mieszkań w Value Properties

Podstawowym powodem, dla którego warto zdecydować się na ofertę Value Properties, są ceny. Oferty mieszkań Value Properties są bowiem często znacznie bardziej konkurencyjne w stosunku do innych tego typu ofert.

Doskonałym przykładem może być tu mieszkanie na Mokotowie o powierzchni 37,4 m2 za cenę 420 tysięcy złotych, co niewątpliwie jest ceną konkurencyjną. Jak już bowiem wcześniej wspomnieliśmy, cena rynkowa mieszkania na Mokotowie o powierzchni niecałych 30 metrów kwadratowych, to 480 tysięcy złotych.

Mieszkanie znajduje się na ul. Czerniakowskiej na osiedlu Sielce.  Za oknami rozciąga się widok na panoramę Warszawy. W bliskiej odległości znajdują się liczne punkty usługowo handlowe oraz Park Łazienki Królewskie i Kopiec Powstania Warszawskiego. Jest to bardzo dobra oferta dla osób szukających przytulnego mieszkania.

Innym przykładem może by tutaj mieszkanie na Ursynowie o powierzchni 35 metrów kwadratowych. Jego koszt to niecałe 400 tysięcy złotych. W tym wypadku oszczędność wynosi aż 80 tysięcy złotych.

Jest to świetna oferta dla singla lub pary, może być także inwestycją pod wynajem. Mieszkanie posiada balkon od strony zachodniej. Mieszkanie jest przeznaczone do remontu, dzięki czemu nowi właściciele mogą go urządzić według swoich preferencji. Inspiracje mogą Państwo znaleźć w naszych przykładowych Realizacjach. Polecamy również zajrzeć do artykułu dotyczącego remontu mieszkania, który zawiera pomocne porady oraz sugestie związane z odnawianiem nieruchomości.

Kupno mieszkania to ważna decyzja. Warto zapewnić sobie komfort podczas przebiegu tego procesu. W Value Properties dbamy o wsparcie klientów na każdym etapie sprzedaży oraz kupna mieszkania. Nasi doradcy przygotowują odpowiednie dokumenty i dopełniają formalności, dzięki czemu zarówno sprzedający jak i kupujący nie musi dodatkowo tracić czasu na prawne elementy kupna lub sprzedaży. Oferta mieszkań w Warszawie w Value Properties stale się powiększa. Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania – chętnie na nie odpowiemy. Zapraszamy do kontaktu!