Darmowa wycena

Skup kamienic w Warszawie

Rynek nieruchomości w dużych miastach zmienia się bardzo dynamicznie i nie zawsze udaje się nadążyć za aktualnymi warunkami i przepisami w zakresie sprzedaży mieszkania czy nawet całych budynków zwłaszcza starszego typu, jak kamienice. Nie wiesz, jak przygotować budynek dla potencjalnych nabywców lub boisz się, że nie podołasz formalnościom? A może po prostu chcesz zaoszczędzić czas na całym procesie sprzedaży? Oddaj to w ręce profesjonalistów z Value Properties! Działamy na terenie Warszawy i dobrze wiemy, jak ci pomóc.

Sprzedaj kamienicę w Warszawie. Sprawnie i bezpiecznie – Sprawdź jak możemy Ci pomóc?

skup kamienic

Jeśli jesteś właścicielem starej kamienicy, sprzedaż budynku może rodzić pewne komplikacje. Nierzadko zdarza się, że są to nieruchomości w wątpliwym stanie technicznym, a poszczególne lokale są wynajmowane przez lokatorów, którzy nie zawsze będą odpowiadać nowemu nabywcy. W wielu przypadkach istotną kwestią jest też opieka konserwatora zabytków – to może sprawiać, że kwestia przeprowadzenia prac remontowych przed sprzedażą budynku będzie bardziej złożona.

Jak w tym wszystkim znaleźć jeszcze inwestora realnie zainteresowanego odkupieniem kamienicy? Jako firma od lat działająca na polskim rynku nieruchomości doskonale wiemy, jak i ci pomóc. Jeśli twoja nieruchomość mieści się na terenie Warszawy, skontaktuj się z nami telefonicznie lub za pośrednictwem formularza online.

Skontaktuj się z nami!


  Skup kamienic do remontu – Warszawa

  Oddanie sprzedaży kamienicy w ręce firmy skupującej nieruchomości to doskonała alternatywa dla czasochłonnej i mocno absorbującej transakcji na własną rękę, kiedy chcesz zbyć nieruchomość. Mamy świadomość, że taki historyczny budynek może być doskonałą inwestycją, jednak wymaga to dużego nakładu środków, czasu i sił, choćby ze względu na niezbędny remont.

  Ten ostatni może okazać się szczególnie skomplikowany od strony formalno-prawnej. Sprzedaj nam swoją kamienicę, a to my będziemy się martwić o sprostanie warunkom stawianym przez konserwatora tak, aby budynek zachował swój wyjątkowy charakter.

  Czytaj więcej…

  Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty skupu kamienic w Warszawie?

  W Value Properties oferujemy skup kamienic za gotówkę. Dzięki temu zyskujesz pewność transakcji i poczucie bezpieczeństwa. Oczywiście najpierw dokonamy wyceny nieruchomości, a następne szybko i sprawnie przeprowadzimy cię przez cały proces sprzedaży.

  W ten sposób przy jak najmniejszych formalnościach i zaangażowaniu z twojej strony zbędziesz kamienicę, w którą sam nie chcesz inwestować lub potrzebujesz środków z jej sprzedaży do realizacji innych planów.

  Co istotne, jeśli przedstawiona przez nas oferta kupna kamienicy nie jest dla ciebie satysfakcjonująca, nie musisz czuć się zobowiązany do jej przyjęcia. Staramy się jednak proponować ci atrakcyjne warunki i organizację całej transakcji, aby każda z jej stron zyskała.

  Skontaktuj się z nami i przekonaj się, jak szybko działamy!