Darmowa wycena

Skup mieszkań w Warszawie

Warszawa to niewątpliwie największy i najbardziej dynamiczny rynek nieruchomości w Polsce. Jednocześnie w stolicy można znaleźć najbardziej atrakcyjne miejsca pod inwestycje. W Value Properties wykorzystujemy wszystkie dane na temat obrotu nieruchomościami w Warszawie, aby zaproponować ci korzystne warunku transakcji i kompleksową obsługę na najwyższym poziomie.

Skup mieszkań w Warszawie – do kogo skierowana jest nasza oferta?

skup mieszkań

Warszawa to miasto, w którym nieustannie coś się dzieje. Niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem mieszkania w bloku, kamienicy, czy domu jednorodzinnego. Chętnie umówimy się z Tobą na spotkanie i oględziny obiektu. Na tej podstawie stworzymy dla Ciebie rzetelną i miarodajną wycenę nieruchomości.

Swoją ofertę kierujemy także do właścicieli domów i lokali, których stan techniczny jest niepewny lub sytuacja prawna nieuregulowana. Nie musisz obawiać się trudności ze zbyciem takiego obiektu. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu sprawnie go wycenimy, a jeśli przystasz na warunki transakcji, dalsze formalności przebiegną bez żadnych komplikacji. A może odziedziczyłeś nieruchomość po rodzicach lub dziadkach i wolisz ją spieniężyć? Prowadzony przez nas skup nieruchomości to doskonała opcja wymiany domu czy mieszkania na środki finansowe, których być może potrzebujesz o wiele bardziej.

Skontaktuj się z nami!


  Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty skupu mieszkań w Warszawie?

  Rynek obrotu nieruchomościami rządzi się swoimi prawami, ale nie wszystkie są jasne dla przeciętnego klienta – właściciela mieszkania bez fachowej wiedzy na ten temat. Jeśli planujesz sprzedać nieruchomość, warto podjąć współpracę z Value Properties, gdzie zadbamy o bezpieczeństwo transakcji i twój komfort. Odkupimy od ciebie mieszkanie, przeprowadzając cię przez cały proces sprzedaży w przejrzysty sposób.

  Darmowa wycena twojej nieruchomości do niczego cię jeszcze nie zobowiązuje. To wstępne szacunki, na podstawie których zaproponujemy ci korzystną ofertę kupna. Taka analiza potrwa maksymalnie 24 godziny. Dopiero kiedy zaakceptujesz zaproponowane przez nas warunki, stworzymy wiążącą obie strony umowę notarialną. Proponowana przez nas kwota stanowi ok. 90% dokonanej wyceny. Kwotę za sprzedaż wypłacamy Ci tuż po zakończeniu całego procesu i uwzględnia ona już wszystkie koszty związane z przebiegiem transakcji.

  Czytaj więcej…

  Jesteśmy podmiotem, który od 2018 roku profesjonalnie zajmuje się skupem mieszkań. Wszystkie nieruchomości kupujemy wyłącznie z własnych środków. Podpisując umowę z Value Properties, nie musisz obawiać się żadnych dodatkowych, ukrytych kosztów związanych z transakcją kupna-sprzedaży. To my ponosimy wszelkie koszty notarialne, a ty nie zostajesz obciążony żadnymi opłatami związanymi ze zbyciem nieruchomości.

  Nie boimy się także wyzwań! Jeżeli twoje mieszkanie zostało zajęte przez komornika lub obciążone jest hipoteką, nie musisz rezygnować z jego sprzedaży. Z naszej strony gwarantujemy ci pełne wsparcie w zakresie uregulowania wszelkich obciążeń tego typu.

  Zaletą współpracy z Value Properties jest także sprawność i szybkość przebiegu transakcji kupna-sprzedaży nieruchomości. Zwykle wszystkie procedury trwają nie więcej niż 7 dni, jednak ostatecznie zależy to od dokumentów niezbędnych do jej realizacji – ich ilości oraz terminu dostarczenia.

  Niezależnie od okoliczności zawsze działamy na korzyść naszych klientów. Jeżeli obecni lokatorzy jeszcze czekają na nowe mieszkanie, dajemy ci możliwość podpisania umowy przedwstępnej z odroczonym terminem sprzedaży. Dzięki temu zmiana lokalu przebiegnie komfortowo i bez zbędnego stresu czy pośpiechu. Skontaktuj się z nami i sprawdź, co możemy ci zaproponować!